wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Z nowym rokiem Wine Direct zainaugurował pionierski program Selekcja Sommeliera. Do inicjatywy zaprosił pięć sław sommelierskich. Każdy z sommelierów to inna osobowość, temperament ale także inne sympatie winiarskie. Dlatego wybrane przez nich wina prezentują różny koloryt, styl, ale przede wszystkim są to wyjątkowe propozycje, które zaintrygują każdego z miłośników wina od konesera do amatora. Esencją programu Selekcja Sommeliera są wina jednak charyzmy i pikanterii bez wątpienia dodają im metryki od najlepszych sommelierów w Polsce. Wizytówkami programu Selekcja Sommeliera są: Tomasz Kolecki-Majewski, Adam Pawłowski, Andrzej Strzelczyk, Wojtek Dubis, Jerzy Kruk – doświadczenie, fachowość i nieustająca pasja do wina.

Wyjatkowych Świąt Bożego Narodzenia spędzonychw ciełej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku
oraz Sylwestra do rana z kieliszkiem naszego wina!

W dniu 18 grudnia 2019 r. Ambasada Białorusi w Polsce zorganizowała tradycyjne świąteczne spotkanie w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie. Do obsługi winiarskiej zaproszono polską firmę. Zaszczytem Partner Center było spędzić ten wyjątkowy przedświąteczny czas w tak znamienitym gronie.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca