wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

W ostatni weekend lipca, przy udziale Partner Center, odbyła się 10 edycja Wyścigu Górskiego Limanowa - Przełęcz pod Ostrą. Wyścig przyciąga całą czołówkę polskich i europejskich zawodników serii FIA Mistrzostw Europy w Wyścigach Górskich. Impreza była 9. rundą Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich oraz 5. i 6. rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Młyn Jacka Hotel & Spa na stałe wpisał się do kalendarza muzycznych wydarzeń w Polsce i z każdym rokiem przyciąga wiele znakomitości ze świata jazzu oraz coraz liczniejszą publiczność, która otrzymała niezwykłą muzyczną ucztę. Przy współudziale Wine Direct w dniach 5-7 lipca odbyła się już ósma edycja Młyn Jazz Festival.

8 kwietnia odbył się V jubileuszowy festiwal wina - NOE FESTIWAL, który po raz drugi odbywał się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Przedsięwzięcie, podobnie jak i poprzednie 4 edycje zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Enokultura. Partner Center oraz Wine Direct wzięły udział w tym wydarzeniu.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca