wino zrodzone z pasji

partner center to 25 lat pasji i doświadczenia

o nas

 

W miniony weekend, Busko-Zdrój stało się kulinarną stolicą Polski. W tutejszym Hotelu**** Słoneczny Zdrój Medical & Wellness odbyła się 12. edycja Konkursu Włoskiej Sztuki Kulinarnej, czyli Arte Culinaria Italiana. To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń kulinarnych w naszym kraju, corocznie przyciągające najlepszych kucharzy oraz znane i cenione osobistości świata kultury i sztuki. Wśród doborowego towarzystwa nie mogło zabraknąć winiarskiego Importera Roku 2016 – spółki Partner Center, która dołączyła do grona sponsorów imprezy.

W siedzibie VOLVO NOVA Łódź, łódzkiego dealera szwedzkich samochodów, odbył się dziś premierowy pokaz modelu Volvo v90 Cross Country. Podczas uroczystości ogromne zainteresowanie wzbudziła również marka Ferrari… Trento, czyli jeden z najbardziej prestiżowych producentów win musujących na świecie. Jego obecność na łódzkim święcie motoryzacji zapewniła spółka Partner Center.

Na zaproszenie Partner Center, w lutym Polskę odwiedziła Isabelle Jaud, pełniąca funkcję Europe Area Manager w Jean Michel Cazes – jednego z najbardziej cenionych producentów win z regionu Bordeaux. Wizyta była również okazją do spotkania z przedstawicielami branży HoReCa, wspólnej degustacji i zaprezentowania bogatej oferty francuskiej winnicy.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca