wino zrodzone z pasji

partner center to 25 lat pasji i doświadczenia

o nas

 

Władze hiszpańskiego regionu Rioja, podczas wszystkich uroczystości i wydarzeń rangi instytucjonalnej, będą prezentowały wino Coto De Imaz. Tym wyjątkowym winem będą w ciągu najbliższego roku obdarowywani również wszyscy uczestnicy spotkań Rady Regulacyjnej Rioja, goście zagraniczni oraz przedstawiciele władz i międzynarodowego biznesu. O taką decyzję Rady Regulacyjnej Rioja ubiegało się łącznie 200 win z tego regionu.

Podczas pierwszego weekendu kwietnia, Katowice gościły entuzjastów i najważniejszych importerów i dystrybutorów wina w Polsce. W tutejszym Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbył się coroczny Noe Festiwal Wina. Czwarta jego edycja upłynęła pod znakiem wybitnych win ze słonecznej Italii.

41 piętro warszawskiego Hotelu Intercontinental stało się w czwartek enklawą nowozelandzkiego wina. Przebywający na zaproszenie Partner Center Jack Glover, general manager winnicy Mud House, oczarował stołecznych restauratorów i właścicieli hoteli magią wina z Nowej Zelandii. Ukoronowaniem wieczoru była kolacja w restauracji Platter by Kamil Okrasa, przygotowana osobiście przez tego znanego i lubianego w naszym kraju szefa kuchni.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca