wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Winnica Ferrari Trentino otrzymała po raz trzeci prestiżowe wyróżnienie w najważniejszym międzynarodowym konkursie poświęconym winom musującym. Jest to niewiarygodne osiągnięcie w historii konkursu. Do tej pory żaden dom winiarski nie został uhonorowany tym tytułem aż tyle razy.

The Wine Advocate to dwumiesięcznik publikujący ranking najlepszych win. Magazyn został założony w 1978 roku przez amerykańskiego krytyka win Roberta M. Parkera, prawdopodobnie najbardziej wpływowego krytyka wina na świecie. Od początku dzielności krytycy ocenili niemalże 200.000 win. Dlatego każdy punkt otrzymany w kolejnych tastinach Wine Advocate to renoma, klasa i prestiż. Ostatni opublikowane ranking  wyróżnił  aż 5 win z naszej oferty win spod Alp.

W miniony weekend byliśmy obecni na największym plenerowym wydarzeniu jazzowym w Polsce. Młyn Jazz Festival jest już po raz dziewiąty organizowany w asyście firmy Wine Direct. Tegoroczne wydarzenie miało charakter legendarnych koncertów Summer Jazz Festival, bowiem goście oprócz dawki mistrzowskiego jazzu mieli możliwość degustacji win wirtuozera kalifornijskiego winiarstwa - Robert Mondavi. Całość w konwencji letnich koncertów odbywających się w winiarni w Napa Valley.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca