wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

17-19 marca to ważne daty dla branży winiarskiej, bowiem w tym czasie odbywają się najbardziej fachowe i prestiżowe targi ProWein. Jak co roku również Partner Center był obecny w Duseldorfie. Spotkaliśmy się z większością naszych dostawców i winiarni, niezależnie czy reprezentują mały rodzinny biznes czy też dużą globalną firmę. Dla nas ProWein to absolutna konieczność!

Z dumą informujemy, że zainaugurowaliśmy nowy funpage w serwisie Facebook. Kazbek Peak to strona poświęcona gruzińskiej marce winiarskiej, która od kilku miesięcy z powodzeniem debiutuje na rynku polskim.

Z przyjemnością i dumą informujemy, że portfolio Partner Center powiększyło się o kolejny brand z ciepłego, słonecznego Chile. Chile to zachwycający region świata, rozciągający się w czterech strefach klimatycznych, dzięki czemu oferuje niespotykane scenografie, które hipnotyzują turystów. Jednak nie zawsze możemy podróżować w tak odległe rejony globu. Ale możemy doświadczyć globtroterskich emocji, delektując się wybornym chilijskim winem. Bowiem wysokie i strome zbocza majestatycznych chilijskich Andów to idealne miejsce upraw winorośli. A dlaczego o tym mowa? Bowiem jest to miejsce pochodzenia wyjątkowego wina Fiesta del Mundo.

 

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca