wino zrodzone z pasji

partner center to 26 lat pasji i doświadczenia

o nas

 

Podczas uroczystej Gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, która odbyła się 29 maja, wyłoniono tegorocznych laureatów XXVII Konkursu „Teraz Polska”. Celem organizowanego od 1992 roku wydarzenia jest wyróżnienie polskich firm, które stanowią wzór rodzimej przedsiębiorczości, wysokich standardów usług i jakości produktów. Wśród zwycięskich firm znalazł się łódzki importer i dystrybutor win – spółka Partner Center.

Władze hiszpańskiego regionu Rioja, podczas wszystkich uroczystości i wydarzeń rangi instytucjonalnej, będą prezentowały wino Coto De Imaz. Tym wyjątkowym winem będą w ciągu najbliższego roku obdarowywani również wszyscy uczestnicy spotkań Rady Regulacyjnej Rioja, goście zagraniczni oraz przedstawiciele władz i międzynarodowego biznesu. O taką decyzję Rady Regulacyjnej Rioja ubiegało się łącznie 200 win z tego regionu.

Podczas pierwszego weekendu kwietnia, Katowice gościły entuzjastów i najważniejszych importerów i dystrybutorów wina w Polsce. W tutejszym Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbył się coroczny Noe Festiwal Wina. Czwarta jego edycja upłynęła pod znakiem wybitnych win ze słonecznej Italii.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca