wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Z nieśmiałymi przebłyskami wiosennego słońca nadchodzi dzień, w którym kobiety są zasypywane życzeniami i prezencikami. Czerwone goździki od lat są passé, za to czerwone wino – wciąż trendy! Szczęśliwie z każdym rokiem obchody dnia kobiet wydłużają się a w tym roku w Mercure Sepia Bydgoszcz trwały aż do połowy marca.

Dzień Kobiet Sukcesu, to druga edycja wyjątkowego wydarzenia skierowanego nie tylko do kobiet z okazji ich wyjątkowego dnia, ale i mężczyzn, którzy chcą poznać niezwykłe osobowości świata biznesu, urody i rozrywki! To pierwsza edycja, która zagościła w Bydgoszczy w wyjątkowym miejscu jakim jest hotel Mercure! Na tak miłym evencie nie mogło zabraknąć także Partner Center, bowiem wino to jeden z najlepszych towarzyszy kobiet. Ale oprócz delikatnego prosecco Casa Pecunia, którym wznosiliśmy toasty to wydarzenie celebrowały z nami makijażyści i fotografowie gwiazd, specjaliści medycyny estetycznej a także autorką bestselleru „Królowej Mafii”.

Wieczór upłynął nam w bardzo przyjemnej i estetycznej atmosferze, podkreślonej kolorem, smakiem i zapachem a wszystko w winnym anturażu Casa Pecunia.

sepia3

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca