wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Partner Center ma jedną z bardziej renomowanych portfolio na rynku, w swojej ofercie ma wiele uznanych domów i brandów winiarskich. Potwierdza to fakt, że co najmniej raz w tygodniu jakieś wino z naszego portfolio otrzymuję nagrodę. Tym razem zostało uhonorowano wino z francuskiego domu winiarskiego Laporte. W konkursie Sommelier Wine Awards - Les Douchesses Pouilly Fume Blanc otrzymało srebrny medal.

Sommelier Wine Awards jest jedynym konkursem o światowym zasięgu, który jest dedykowany sticte handlowi. Jury konkursowe składa się z czołowych sommelierów oraz managerów zakupu w sektorze HoReCa. W konkursie nagradzane są wina dostępne w restauracjach, barach i hotelach. Wyróżnienia w tym konkursie to bardzo ważne i praktyczne narzędzie podczas rozmów handlowych. W Wielkiej Brytanii uważane jest za bessellerowy konkurs winiarski o statusie handlowym.

Podczas tegorocznej degustacji SWA Les Douchesses Pouilly Fume Blanc otrzymało notki degustacyjne od wielu opiniotwórczych recenzentów. Poniżej cytujemy wybrane:

„W nosie białe kwiaty, owoce na podniebieniu z akcentem brzoskwini i moreli, dobra długość i chrupiąca kwasowość” - zanotowała konsultantka Leonie Loudon. „Dobra koncentracja i miodowa nuta na finiszu”, dodał Savvas Symeonidis of Gymkhana Restaurant.

 

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca