wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Rynek brandy każdego roku zyskuje coraz to nowych klientów, coraz rzadziej sięgamy po czystą wódkę natomiast chętniej kupujemy alkohole kolorowe. Szczególnie ma to odniesienie do oryginalnego brandy, której pije się z roku na rok coraz więcej. Dla klientów ważna jest dobra jakość za doskonałą cenę, tylko wówczas klient chętnie wraca po produkt i pozostaje mu wierny na długo. 

Partner Center sukcesywnie rozszerza swoje portfolio wysokiej jakości brandy dlatego też z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu naszego asortymentu o kolejne brandy. Brandy King  ROYBEN  wytwarzane jest w legendarnych piwnicach największego na wschodzie Europy wytwórcy brandy, który swoje produkty dostarczał między innymi na carskie stoły. Dziś jego produkty sprzedawane są na całym świecie gdzie zdobywają najwyższe nagrody w konkursach. Nasz King ROYBEN pochodzi wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych najlepszych odmian winogron, leżakowany jest w dębowych beczkach przez minimum 12 miesięcy a jego aromat wzbogacony jest przez dodanie doskonałego 12 letniego brandy. W ofercie są dwie pojemności King Royben 0,5 i 0,1L. Jednak esencją King Royben jest brandy XO, które oprócz designerskiego opakowania, zdobionego z jubilerską precyzją i uszlachetnionego złotym wnętrzem wyróżnia się smakiem premium. King Royben XO produkowany jest według tradycyjnego procesu produkcji eaux-de-vie z najwyższej jakości leżakowanego destylatu gronowego z ręcznie selekcjonowanych winogron. Swój unikalny smak zawdzięcza dojrzewaniu w dębowych beczkach minimum 8 lat. Charakteryzuje się złocisto bursztynową barwą, złożonym smakiem, wzbogaconym delikatnym aromatem czekolady oraz wanilii.

Jesteśmy przekonani, że połączenie doskonałej jakości, unikalnego designu opakowania oraz przystępnej ceny sprawi, że brandy KING ROYBEN szybko zyska rzeszę wiernych klientów.

 

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca