wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Winnica Ferrari Trentino otrzymała po raz trzeci prestiżowe wyróżnienie w najważniejszym międzynarodowym konkursie poświęconym winom musującym. Jest to niewiarygodne osiągnięcie w historii konkursu. Do tej pory żaden dom winiarski nie został uhonorowany tym tytułem aż tyle razy.

Po raz pierwszy w historii konkursu w klasyfikacji medalowej Włochy wyprzedziły Francję. Ferrari otrzymało aż 15 złotych medali za Trentodoc, w tym dla Ferrari Brut i Ferrari Maximum. Pomysłodawca konkursu – Tom Stevenson (światowy autorytet w dziedzinie win musujących), ogłaszając zwycięstwo, skomentował niezwykły sukces Ferrari jako „niewiarygodny”.

Mistrzostwa Świata Szampanów i Win Musujących to najważniejszy międzynarodowy konkurs poświęcony wyłącznie winom musującym. Wielką renomą mistrzostw jest prestiżowe jury: Tom Stevenson, Essi Avellan MW i Tony Jordan - wszyscy czołowi eksperci od bąbelek. Od czasu pierwszej edycji konkursu wina Trentodoc Ferrari zostały zaliczone do najlepszych win musujących na świecie. Jesteśmy dumni, że już od kilku lat współpracujemy z tym mistrzowskim domem winiarskim.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca