wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

W miniony weekend byliśmy obecni na największym plenerowym wydarzeniu jazzowym w Polsce. Młyn Jazz Festival jest już po raz dziewiąty organizowany w asyście firmy Wine Direct. Tegoroczne wydarzenie miało charakter legendarnych koncertów Summer Jazz Festival, bowiem goście oprócz dawki mistrzowskiego jazzu mieli możliwość degustacji win wirtuozera kalifornijskiego winiarstwa - Robert Mondavi. Całość w konwencji letnich koncertów odbywających się w winiarni w Napa Valley.


Młyn Jazz Festival jest festiwalem kameralnym, niczym Summer Jazz Festival w Robert Mondavi Winery. Kameralność w połączeniu z lokalizacją u podnóża Beskidu Małego i wielkimi gwiazdami, które są na wyciągniecie ręki (i to dosłownie)  jest przepisem na sukces. Małopolski festiwal co roku sprzedaje coraz więcej biletów ale nic dziwnego, bowiem mistrzowie sceny muzycznej ale i doskonałe wino elektryzują zarówno melomanów jak i sympatyków wina. W tegorocznej edycji wzięli udział światowej sławy muzycy Joss Stone, Matt Dusk, Macy Gray. Koncert zgromadził rzesze fanów, wśród nich można było rozpoznać wiele twarzy radia i telewizji. Stałym gościem naszej loży Vipów był dziennikarz muzyczny Piotr Metz.

Dziękujemy, że po raz kolejny zaproszono nas do tej muzycznej inicjatywy i czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję - Młyn Jazz Festival 2020.

 

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca