wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Polacy lubią lekkie, owocowe nuty, dlatego zakochali się w bułgarskich winach, które pobrzmiewają znajomo, rozkwitając bukieta­mi jak z rodzimych ogrodów, sadów i lasów. Nie jest to miłość przelotna, obiekt uczuć do­starcza bowiem pełni winnej przyjemności, nie rujnując przy tym kieszeni konsumentów. Wszystko, czego szukają konsumenci w winnych kompo­zycjach, oferuje firma Partner Center w dwóch najnowszych projektach Chateau Corin i Bella Roza.

Harmonijne, owocowe smaki, zrodzone na urodzajnych glebach bułgarskich winnic, idealnie trafiają w polskie gusta. W ofercie firmy Partner Center są dwie nowe marki: eleganckie, wysmakowane Chateau Corin i świeża, owocowa Santa Roza.

Chateau Corin to lekkie, owocowe wina z najbardziej reprezentatywnych szczepów winogron uprawianych w szerokości geograficznej Bułgarii jak Chardonnay, Muscat, Mavrud, Cabernet Sauvignon i Merlot. Wytrawna i półwytrawna etiuda na temat dojrzałych, soczystych owoców podkreślonych korzennymi aromatami. Całość ubrana w elegancką szatę. Arystokratyczna etykieta rodem z francuskich domów winiarskich podkreśla najlepsze tradycje winiarskie ale także europejski charakter wina.

Santa Roza to trunki odpowiednie na każdą okazję. Ich winne kompozycje uwodzą za nos. Radosna, owocowa esencja wina jest spotęgowana przyjemną, miodową słodyczą. Charakteru dodaje także bardzo elegancka etykieta z lśniącymi emblematami firmowymi. Santa Roza dostępna jest w czterech owocowych wariantach: Muscat, Chardonnay, Merlot i Cabernet Sauvignon.

Ideą Partner Center jest aby podawać klientom wysoką jakości w bardzo dobrej cenie. Oba nowe projekty idealnie wpisują się w ten trend. Są to bardzo dobre jakościowe trunki w niezwykle atrakcyjnej cenie. Już wkrótce na półkach sklepowych.

 

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca