wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

W Limanowej w Małopolsce w sobotę ruszył 11. Wyścig Górski na przełęcz pod Ostrą. To eliminacje mistrzostw Polski i jednocześnie mistrzostw Europy. Wyścig potrwał do niedzieli. A rolą Partner Center było ugasić pragnienie w ten upalny dzień wszystkim gościom odwiedzających nasz namiot VIP .

Na trasie Limanowa ( Stara Wieś) – Przełęcz pod Ostrą rozegrana została 9 Runda Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich (FIA EHC). Jest to najwyższa ranga samochodowych wyścigów górskich, w których nie są rozgrywane mistrzostwa świata. Rozgrywane na trasie o długości 5 493 m zawody są także 5 i 6 Rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Do zawodów zgłosiło się 115 kierowców. Najwięcej emocji wśród kibiców budził kolejny pojedynek „królów” wyścigów : mistrza wyścigowych górskich vs mistrza Europy. W samochodowym wyścigu górskim kierowcy rywalizują w jeździe na czas (a nie jak w wyścigach płaskich w bezpośredniej walce), trasy liczące po 5–7 kilometrów są specjalnie do celów sportowych przystosowanymi fragmentami dróg. To jedna z najbardziej efektownych dyscyplin sportów motorowych, kierowcy osiągają prędkości często przekraczające 250 km/h.

Wyścig od lat przyciąga rzeszę fanów motoryzacji i nie tylko. Potwierdzenie tego faktu jest, że na miesiąc przed imprezą brak jest miejsc noclegowych w obiektach położnych nawet 40km od trasy wyścigu. Jak co roku firma Partner Center została zaproszona do wydarzenia. Staraliśmy się wszystkim widzom goszczącym w sektorze VIP umilić pobyt, dbając o odpowiednie orzeźwienie w ten upalny dzień. Nasze rześkie i dobrze schłodzone Casa Pecunia Frizzante było najchętniej wybieranym trunkiem, wygraliśmy nawet z kawą i wodą.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca