wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Tegoroczna edycja Transatlantyk Festival ruszyła. Po łódzkich ulicach spacerują tłumy kinomanów, którzy nerwowo spoglądają na zegarki, czy aby ich wyczekiwany film nie rozpoczął właśnie swojej premiery. I tak przez kolejne dni będzie wyglądało centrum Łodzi. Będzie intensywnie, bowiem organizatorzy zapewnili feerię przeżyć kinowych.

     Impresariat festiwalu Transatlantyk zapowiedział w programie dwieście filmów, w tym pięćdziesiąt polskich premier, seanse w ramach lubianych sekcji Kina Łóżkowego i Kina Kulinarnego, spotkania z twórcami, master classes, debaty, warsztaty, nagrody oraz wyjątkowy konkurs natychmiastowej kompozycji. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Lądowanie na Księżycu i inne zawieszone sny”. Tegoroczna edycja jest dedykowana kobietom. Publiczność zobaczy filmy z całego świata, zarówno te wyreżyserowane przez kobiety, jak i te o nich opowiadające.


     Wszystkie uroczyste gale rozpoczęcia jak i zamknięcia ale także te mniejsze codzienne odbywały się w Centrum EC1 Łódź.  Już po raz trzeci team Jana Kaczmarczyka poprosił firmy Wine Direct o obsługę sommelierską wydarzenia. Oczywiście z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie. Nasz doświdczony  skład sommelierów zrobił doskonały parenting wina z menu wykreowanego przez uznanego łódzkiego szefa kuchni. Goście byli oczarowani doskonałym winem OZZI, które miało swój międzynarodowy debiut podczas gali otwarcia. Ozzi Chardonnay było komplementowane we wszystkich szerokościach i długościach sali. Równie dobre opinie otrzymała Casa Pecunia Insight, które przywitało gości we foyer.


     Transatlantyk zakończył się dużym sukcesem zarówno kinowym, bowiem zaprezentowana wiele świetnych obrazów i historii ale także w kontekście winiarskim, bowiem lepszej premiery OZZI wśród publiczności kosmpolitycznej nie mogliśmy zainicjować.

 

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca