wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

W miniony weekend odbyła się jedna z najbardziej prestiżowych imprez na polu golfowym w Polsce. Swoje 25-lecie świętował największy i najstarszy Klub Golfowy MG&CC. Zarząd Klubu zwrócił się do firmy Wine Direct z ekskluzywnym zaproszeniem do przygotowania oprawy winiarskiej wydarzenia.

Każdy event na polu golfowym ma szczególną oprawę, jednak jubileusz 25-lecia istnienia Klubu wymagał jeszcze większego pietyzmu i atencji. Zważając jednocześnie na upalne, sierpniowe dni ale także na elitarność gości zdecydowaliśmy się na prezentacje naszego australijskiego projektu OZZI. Oczywiście oprócz właściwej ekspozycji marki, główną atrakcją była degustacja wina. Bankiet Gali odbył się w modernistycznych wnętrzach domu Golfowego Mazury Golf & Country Club. Ponad 150 osób delektowało się naszym winem do późnych godzin nocnych. Od rana natomiast rozpoczęliśmy Turniej Golfowy. Wine Direct stacjonował przy ulubionym miejscu wszystkich graczy – dołku numer 19. Jest to przystań na polu golfowym przeznaczona na krótki relaks. Ozzi było ambasadorem tego miejsca. Wino skutecznie pozbywało graczy frustracji turniejowych a opowieściom przygód golfowych nie było końca. Dopiero głośne Fore dyscyplinowało graczy do kontynuacji rozgrywek. Ale nic dziwnego schłodzone Ozzi Chardonnay stało się przebojem całego pola golfowego.
Na zakończenie turnieju, przedstawiciele Wine Direct wręczyli zwycięzcom puchary i nagrody, które zostały ufundowane z tej okazji. Był to cudowny czas da całej załogi Wine Direct, bo oprócz szeregu ważnych kontaktów, które udało się nawiązać, przybliżył nas do ekskluzywnego i jeszcze zagadkowego świata golfu.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca