wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

04-05 września to ważna data w kalendarzu wydarzeń targowych w branży FMCG. W tym czasie zostały zorganizowane już po raz piąty targi dostawców Carrefour. Wydarzenie zgromadziło ponad 170 krajowych i międzynarodowych dostawców, kupców i menadżerów, a także wszystkich dyrektorów hipermarketów i supermarketów oraz właścicieli sklepów franczyzowych.

Jako lider sprzedaży wina w Carrefourze zostaliśmy także zaproszeni do zaprezentowania firmy. Stoisko było wypełnione całym asortymentem Partner Center dedykowanym dla sieci Carrefour. Oprócz stałych pozycji goście mieli okazać zapoznać się z nowościami choćby jak brandy Grand Yerevan, brandy Royben, wino Bolgrad. Targi Carrefour to był ważny czas dla Partner Center, bowiem w tym dniu odbyła się inauguracje handlowa marki wódki GreenLine. Marki, która szerokim echem odbiła się zarówno po odwiedzjących jak i konkurencji. Naturalna czystość alkoholu i soczyste, dojrzałe owoce uwodziły podniebienia przede wszystkim kobiet. Mężczyzn zaś ekscytowała najlepsza wódka na świecie Bulbash 6. Jej unikatowa, sześciokrotna filtracja jest gwarantem czystego, krystalicznego smaku, co zaobserwowali wszyscy degustujący.

Tegoroczne targi Carrefour należały do bardzo udanych, bowiem nawiązaliśmy wiele relacji biznesowych ale także zaprezentowaliśmy bardzo atrakcyjnie zarówno firmę jak i nasze portfolio. Wielu odwiedzających uznało nasze stoisko za najciekawsze i najbardziej gościnne miejsce na całych targach. Nie dziwnego, tylko u nas było możliwość degustacji ponad 100 rodzajów wina, brandy, wódki w anturażu włoskich i francuskich serów, szwajcarskiej czekolady, gruzińskich chaczapuri i czurkczeli a nawet pysznej, słodkiej bezy od Roberta Sowy. Gratulujemy Carrefourowi za profesjonalna obsługę targów oraz naszemu teamowi za perfekcyjne przygotowane stoisko.

 

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca