wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Targi Produktów Spożywczych E.Leclerc to coroczna okazja do zapoznania się z ofertą handlową firm współpracujących z siecią E.Leclerc. Jest to także platforma wymiany wiedzy o najnowszych zjawiskach na rynku handlowym oraz trendach konsumenckich. Dlatego i tym razem nie mogło zabraknąć na nich nas - firmy Partner Center oraz naszego przeboju debiutanckiego lini wódek GreenLine.

W dniu 18 września br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyła się już V edycja Targów Produktów Spożywczych E.Leclerc. W tegorocznym wydarzeniu wzięło udział ponad 180 dostawców z całej Polski. Główną ekspozycją firmy Partner Center był Kazbek Peak i ecoGaia. Wina, które są liderem sprzedaży w swojej kategorii i nie tylko w sieci E.Leclerc. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także nowość - Bella Roza. Subtelna słodycz wina w rewelacyjnej cenie ujęła wszystkich degustujących. Jednak wina to nasza domena, którą wszyscy kupcy sieci E.Leclerc znają i cenią od lat, zaś wielkim zaskoczeniem i czempionem stoiska okazała się najnowsza propozycja Partner Center – wódka GreenLine. Czystość i krystaliczność alkoholu w woalu przyjemnej owocowej słodyczy zdominowały podniebienia nie tylko żeńskiej części targów.

Był to bardzo intensywny czas, bowiem od pierwszych minut aż do zamknięcia gościliśmy tłumy odwiedzających. Bez wątpienia produkty Partner Center były głównym obiektem zainteresowań dyrektorów i kupców sieci E.Leclerc, choć doskonałym uzupełnieniem naszej ekspozycji były jak zwykle tradycyjne gruzińskich specjały: chaczapuri i czurkczela, francuskie sery czy też szwajcarska czekolada.

 

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca