wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Kongres Alkohole i Napoje to najważniejsza konferencja B2B dla dostawców produktów i usług poświęcona wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży napojów alkoholowych i bezalkoholowych. To inicjatywa, która daje możliwość bezpośredniego kontaktu z kupcami, managerami wszystkich największych sieci handlowych w Polsce. Dlatego jest to obowiązkowy punkt w terminarzu firmy.

Kongres Alkoholi i Napojów łączy wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, prezentacje trendów oraz targi nowości. Przede wszystkim jednak daje możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy potencjalnymi partnerami w biznesie. Dlatego dla firm zajmujących się dystrybucją, jest to obowiązkowe wydarzenie.

Tegoroczne stoisko Partner Center było największą ekspozycją kongresu. Do wspólnych rozmów handlowych zaprosiliśmy naszych partnerów zagranicznych: Bolgrad, Armenia Wina i Bodegas Covinas. Unikalną wartością kongresu są eksperckie wykłady i panele dyskusyjne. Jesteśmy dumni, że do reprezentacji branży winiarskiej w debacie o rynku alkoholi, jako jedyna został zaproszona firma Partner Center. Naszym głosem był największy autorytet firmy CEO Witold Franczak. Dyrektor podczas debaty niejednokrotnie podkreślał wagę jakości produktu. Jakość względem ceny to główna idea strategii firmy Partner Center.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca