wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

W dniu 13 listopada 2019r. odbyło się uroczyste wręczenie głównej nagrody w konkursie „Kup Kazbek Peak - Leć do Gruzji”. Szczęśliwą posiadaczką voucheru na dwuosobową wycieczkę do Gruzji  została Pani Żaneta Bartoszek.

13 listopada spotkaliśmy się ze Zwyciężczynią nagrody głównej konkursu Kazbek Peak. Anturaż tego spotkania był znamienny, bowiem przekazanie nagrody odbyło się w jednej z  gruzińskich restauracji w Katowicach. W towarzystwie przepysznych chinkali i chaczapuri został wręczony voucher o wartości 7000pln do wykorzystania na realizacje dwuosobowej wycieczki do Gruzji. Radość pani Żanety był wielka, bowiem od lat marzy o poznaniu kultury i tradycji Gruzinów. Tak też zaczęła się jej przyjaźń z Kazbek Peak. W chwili obecnej nie wyobraża sobie aby w jej domowej winniczce brakowało słodkiego Kindzmarauli czy modelowego Saperavi. Choć do wytrawnych chinkali, które przygotowuje samodzielnie co najmniej dwa razy w miesiącu najlepiej komponuje się Kazbek Peak Rkatsiteli. Cieszymy się, że Zwyciężczyni nagrody głównej to wielka miłośniczka zarówno win jak i kuchni gruzińskiej. Praca konkursowa Pani Żanety bez wątpienia była doskonałą ilustracja jej charakteru oraz zamiłowań.

Serdecznie gratulujemy wygranej w konkursie nie tylko Pani Żanecie, ale również wszystkim laureatom „Kup Kazbek Peak – Leć do Gruzji”, w której poza nagrodą główną można było zdobyć ponad 180 nagród. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia naszego fanpage Kazbek Peak, gdzie już wkrótce pojawią się kolejne aktywności promocyjne.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca