wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Partner Center – Wino to nasza pasja – import i dystrybucja win z całego świata - Wyniki wyszukiwania
Strona 1 z 13

CHARAKTERYSTYKA

Wysokiej jakości naturalne półsłodkie wino wytworzone ze szczepu Saperavi w specjalnej
mokroklimatycznej strefie Kindzmarauli. Wino ma głęboką barwę owocu granatu z bardzo dobrze rozwiniętym bukietem i ekspresyjnym aromacie gron Saperavi. Posiada welwetową strukturę i charakteryzuje się niepowtarzalnym i harmonijnym smakiem. Kindzmarauli jest jednym z najbardziej popularnych win gruzińskich. Jest produkowane od 1942 roku.

CHARAKTERYSTYKA

Wino czerwone półsłodkie o purpurowym kolorze i intensywnych aromatach śliwki, wiśni, trufli, które przechodzą w lekki bukiet z nutami czekoladowymi. Na podniebieniu niezwykły bukiet owocowy z wyraźnymi nutami śliwki i czarnej porzeczki. Delikatna słodycz na finiszu.

CHARAKTERYSTYKA

Wino białe półsłodkie o jasno-żółtej barwie z odcieniami zieleni. Aromaty lekko-owocowe, przede wszystkim melona oraz brzoskwini z wyczuwalną nutką minerałów. Na podniebieniu przyjemnie owocowy, z wyczuwalnymi nutami fig oraz melona. W smaku zrównoważony, delikatnie słodki, lekko rozgrzewający przy wydłużającym się finiszu.

CHARAKTERYSTYKA

Półsłodkie wino o charakterystycznych aromatach soczystych czereśni, dojrzałych śliwek oraz owoców czarnego bzu. W smaku harmonijne, esencjonalne, z przyjemnym miodowym finiszem.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca