wino zrodzone z pasji

partner center to 25 lat pasji i doświadczenia

o nas

Partner Center Sp. z o.o., czołowy importer i dystrybutor win w Polsce poszukuje:

SPECJALISTY DS. WINA

Region: cała Polska

Opis stanowiska:

* budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy
* poszukiwanie nowych klientów i nawiązywanie z nimi współpracy
* prowadzenie negocjacji handlowych
* realizacja planów sprzedaży i rozwijanie sprzedaży w wyznaczonym regionie
* sporządzanie raportów i analiz z wykonania zadań sprzedażowych
* szkolenia klientów

Wymagania:

* min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG (preferowane)
* doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i pozyskiwaniu klientów
* umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami (referencje)
* znajomość specyfiki lokalnego rynku FMCG w tym rynku winiarskiego oraz klientów (HoReCa, hurt, detal)
* wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
* prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

* umowę o pracę
* możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* miłą atmosferę w zespole
* samochód służbowy, smartphone, komputer.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

powrot

nasze smaki

wina najwyższej klasy

cudzy
kanał sprzedaży

horeca